PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

Rowery

Rowery


Serdecznie zapraszamy państwa do centrum testowego firmy Specialized gdzie można wypożyczyć i przetestować w naturalnych warunkach jeden z kilkunastu nowiutkich rowerów.

Nasze centrum testowe znajduje się w sercu Karkonoszy w miejscowości Michałowice , Willa Drewniana Róża. To tutaj można się zrelaksować, odpocząć od zgiełku miasta i fantastycznie spędzić wolny czas z rodziną penetrując okolice na rowerze ale i nie tylko. Wokół Michałowic znajduje się wiele pięknych ścieżek rowerowych, z których rozpościerają się wspaniałe widoki na góry.

Wypożyczalnia, Serwis i Sklep CARAMELLO-BIKE to "dziecko" Piotrka Karmelity. Piotr ma za sobą wiele lat doświadczenia jako zawodnik, który zawsze sam serwisował i przygotowywał swoje rowery do zawodów kolarskich. Później zdobywał kolejne szlify już będąc mechanikiem pracującym dla różnych drużyn sportowych. Od sezonu 2013 główny mechanik w Polskiej Kadrze Narodowej kolarzy górskich MTB. Przygotowywał rowery zawodników i drużyn kolarskich podczas największych i najbardziej prestiżowych wyścigów kolarskich w kraju i na świecie (Mistrzostwa Polski, Europy, Świata, Puchary Świata). Współpracował z najlepszymi zawodnikami w kraju i na świecie takimi jak: Maja Włoszczowska, Fabian Giger, Marek Konwa i wielu innych.